Bielmeb Meble Na zamówienie Warszawa i okolice

Meble skrojone na wymiar to nasza pasja

MEBLE WARSZAWA

Pracujemy dl Was

Działamy na terytorium miasta Warszawa. Zajmujemy się wytwarzaniem mebli kuchennych, szaf wnękowych, szklanymi panelami między szafkami oraz inne. Zdobyte doświadczenie daje nam tworzyć niepowtarzalne rozwiązania. Każdego klienta traktujemy z osobna, dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Dysponujemy szeroką propozycję płyt, oświetlenia o rozmaitej gamie barw. Zgodnie z życzeniem klienta szafki wyposażamy w różnego rodzaju kosze chromowane i inne dodatkowe akcesoria.

Odebrałeś klucze? Urządzasz mieszkanie? Robisz remont? A może czas na zmianę wystroju? Zapraszamy do współpracy.

Warto postawić na firmę, która ma doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu mebli. Przed przystąpieniem do realizacji przygotujemy projekt mebli wraz z wizualizacją. Oprócz kolorystyki i wyglądu, ważna jest funkcjonalność oraz dobranie ilości szuflad, półek czy dodatkowego wyposażenia mebli.

Zaprojektowane meble kuchenne, meble łazienkowe, meble do salonu, szafy wnękowe, czy garderoby i meble biurowe powstają w naszej stolarni. Dzięki temu możemy zapewnić pieczę o każdy detal, począwszy od początkowej fazy projektowania mebli na wymiar, aż do samego końca montażu mebli

MEBLE NA WAYMIAR WARSZAWA

KONTAKT TELEFONICZNY

+48 22 250 25 65
+48 535 808 708

KONTAKT MAILOWY

BIURO@BIELMEB.PL
WYCENY@BIELMEB.PL

KONTAKT OSOBISTY

WARSZAWA UL. SZWEDZKA 11