Twoje meble w 5 krokach – zamówienie

1. Kontakt z nami :

  •  – Zadzwoń – +48 535 808 708 / +48 (22) 250 25 65
  •  – Napisz – kontakt@bielmeb.pl
  •  – Odwiedź nas w sklepie – Warszawa ul. Szwedzka 11

 

2. Dokonanie pomiaru i doradztwo u klienta:

miernik

Nasz przedstawiciel odwiedzi Cię w dogodnym dla Ciebie terminie i dokona dokładnych i precyzyjnych pomiarów pomieszczenia. Wysłucha jakie masz potrzeby i życzenia. Pomoże w doborze materiałów oraz kolorystyki. Omówicie kwestię wyposażenia mebli. Przedstawiciel wyjaśni i omówi różnego rodzaju zastosowania i działania akcesoriów. Zaproponuje różnego rodzaju rozwiązania, tak by meble spełniały Twoje oczekiwania.  Podczas projektowania Twoich mebli uwzględni Wasze sugestie i propozycje..


 

3. Przygotowanie projektu oraz wyceny:

Na tym etapie wykonujemy szczegółowy projekt komputerowy mebli. Projekt przygotujemy biorąc pod uwagę Twoje sugestie. Uwzględnimy wcześniej wybraną kolorystykę, by jak najbardziej użeczywistnić projekt. Następnie wspólnie omawiamy szczegóły dotyczące projektu. W każdej chwili zmienimy projekt tak, by spełniał Państwa oczekiwania. Doradzimy również jaki sprzęt AGD zastosować w Twojej kuchni. Przygotujemy projekt techniczny (uwzględnienie przyłączy, informacje dla ekipy remontowej)


 

4. Zamówienie oraz realizacja:

zamówienie
Po akceptacji projektu oraz wyceny następuje podpisanie umowy na zamówienie. Teraz my przystępujemy do realizacji i przygotowujemy zamówienie. Zwracamy  baczną uwagę na wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość wykonywanych mebli, przy czym staramy się wykonać meble w miarę możliwości jak najszybciej.


5. Dostawa i montaż: 

auto
Kiedy meble na zamówienie są gotowe ustalamy Wspólnie termin montażu. Dostarczamy je pod wskazany przez Ciebie adres. Wtedy do pracy przystępuje nasza profesjonalna ekipa, która sprawnie i dokładnie rozpakuje meble i przystąpi do montażu mebli oraz sprzętu AGD. Zamontowanie całej zabudowy trwa zazwyczaj cały dzień. Po opuszczeniu miejsca montażu możesz się cieszyć Swoimi meblami, które są gotowe do użytkowania.